“Neid ei eksisteeri mu jaoks”: Eddie Howe selgitas, miks ta ei saaks kunagi Kloppiga sõber olla

klopp howe newcastle jalgpall football soccer permier league

Eddie Howe on teinud selgeks, et ei pea Jürgen Kloppi sõbraks ning mehe sõnul valmistatakse järjekordseks pingeliseks kohtumiseks. Kahe meeskonna ajalugu on olnud täis meeldejäävaid lahinguid ning pühapäevane vastasseis St James Parkil lubab veelgi õli tulle valada.

Treenerite omavaheline rivaalitsemine võttis suurema pöörde pärast Liverpooli viimase minuti võitu Anfieldil eelmisel hooajal, kui meestel läks omavahel ütlemiseks. Kuigi Howe austab Kloppi, siis kinnitab ta kindlalt, et nende roll peatreeneritena ei võimalda neil sõpradeks saada.

image 7

Howe rääkis hiljuti the Mirrorile järgmist: „Mul pole tegelikult sõprussuhet ühegi teise peatreeneriga, sest ma võistlen nende vastu. Leian, et konkurentidega on väga raske isiklikke suhteid luua. Olin mängijana samasugune.”

„Ma polnud see mängija, kes enne mängu vastasega rääkinud oleks. Tõmbasin joone ja nii on alati olnud. Austan Jürgenit väga ning arvan, et ta on teinud Liverpoolis suurepärast tööd. Ta on uskumatult hea peatreener, aga ma tõmban sõprussuhete juures piiri, sest minu jaoks neid ei eksisteeri.”

„Kui sa kasvad üles majas, kus sul on lisaks veel kolm venda ja õde, siis arvan, et kõige pärast võistlemine tuleb juba loomulikult” lisas Newcastle Unitedi peatreener.

„Kõige enne võisteldakse vast tähelepanu eest, aga siis juba kõige eest. Hakkasin väikeseid mänge tegema oma vendadega, mida tahtsin alati võita – ju see sealt tuleb mul. Sellist asja nagu sõpruskohtumine pole olemas. Isegi praegu oma laste vastu mängides püüan alati võita, see on kuidagi minu sisse ehitatud.”

Enne sel nädalavahetusel toimuvat vastasseisu St James Parkil on Klopp juba vastasseisu särtsu toonud. Liverpooli peatreener kommenteeris uut Premier League reeglit, mille kohaselt ei tohi treeneri abilised enam küljejoone juures viibida ning andis mõista, et ilmselt tunnevad selle reegli mõju kõige enam just Howe ja tema assisten Jason Tindall.


Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised