Närvid ei pidanud vastu: Di Maria teenis väga veidra liigutuse eest punase kaardi

damn

Angel Di Maria naasmine Inglismaale PSG Meistrite Liiga poolfinaaliks ei olnud mehe jaoks kuigi tore kogemus.

Esimese kohtumise kaotas PSG Parc des Princes’il City’le 2-1 ning tolles kohtumises teenis punase hoopis Idrissa Gueye, kes Ilkay Gündogani vastu tehtud vea eest punase sai.

Mauricio Pochettino meeskond üritas Ethiadil seisu ümber pöörata, kuid Riyad Mahrezi kaks väravat andsid City’le juba 4-1 eduseisu.

Di Maria, kes veetis ühe hooaja ka Manchester Unitedis, ei suutnud ühel hetkel enam oma närve talitseda ning saadeti veidra vea eest platsilt minema. Pooleldi libisedes astus mees Fernandinho jalale, proovides vist läbi selle oma tegu varjata ning kaardist pääseda.

“Ta kaotas oma pea. Ta ei oleks pidanud seda tegema ning seda nägid kõik staadionil,” sõnas endine City ääreründaja Trevor Sinclair talkSPORTile.

“See on fustratsioon. See on see, mida Fernandinho teeb. Ta ajab mängijad kettasse ning meelitab neilt reaktsioone välja. See on täpselt see, mis ta tegi ning selleks ta meeskonnas ongi.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised