“Nad olid meil juba kotis”: Mikel Arteta seletas, miks kaotus City’le oli eriti valus

arteta manchester city jalgpall soccernet flora levadia inglismaa

Arsenal kaotas kolmapäeval Manchester City’le 3-1 ning langes Premier Leagues teisele kohale.

Kuigi punkte on klubid sama palju teeninud, siis väravatevahe tõttu tõusis esikohale siiski Manchester City. Arsenalil on aga üks mäng veel varuks.

Mikel Arteta sõnas pärast kolmapäevast mängu pressile: „On erakordselt raske mängida sellel tasemel, mis City ning omada reaalset võiduvõimalust. Ma usun, et me saime sellega hakkama. Oli mitu momenti, kus nad olid meil juba kotis.”

image 5

„Aga kui anda sellisel viisil kolm väravat ära ja lihtsalt kinkida mäng City’le, siis peaks meiepoolne vigade ja valede otsuste arv olema peaaegu null.”

„On tõesti kahju, sest nad olid meil juba peos. Nüüd peame lihtsalt edasi liikuma ja mõistma, miks me selle mängu kaotasime.”

„Atmosfäär oli hämmastav. Lõpuks otsustatakse mängud kastides. Me andsime täna liiga palju ära ning me ei olnud ise piisavalt halastamatud, et oma võimalused ära realiseerida. See on see, mida peame parandama.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised