“Mul ei olnud jalgpalli mängimiseks putsasid”: Antony rääkis keerulisest lapsepõlvest enne Unitedi unistuse realiseerimist

antony manchester united

Sky Sportsile antud intervjuus tegi Antony paljastava selgituse oma juurte kohta, öeldes: “Ma olin lihtsalt alandlik väike poiss ühest Brasiilia slummist.”

“Mul ei olnud magamistuba, seega magasin diivanil. Elasin küla keskel ning minu majast 20 meetri kaugusel võis pidevalt kohata narkodiilereid. Mõnikord vaatasime pühapäeviti mängu ning majja tungis üks spetsiifiline lõhn – kanepilõhn.”

“Oli hetki, kus mu vend, õde ja mina nutsime ning kallistasime üksteist oma elule mõeldes. Oli aegu, kui pidime keset ööd üleujutatud majast vett välja tassima, kuid tegime seda ikkagi naeratus näol.”

Antony on sellest ajast saati kaugele jõudnud ning temast sai hiljuti Eredivisie kõige kallim mängija, kui Manchester United käis välja 100 miljonit eurot, et ta Ajaxist endale napsata.

Brasiilia ääremängija on punaste kuradite eest alustanud eeskujulikult, paistes äärel pidevalt teravana ning lüües ühtlasi ka oma debüütmängus Arsenali vastu värava.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised