Mourinho: “Tänapäeval pole alla 23-aastased jalgpallurid enam mehed, vaid tatikad”

lampard

Mourinho usub peale 20 aasta pikkust treenerikarjääri, et tänapäeva jalgpallurid on villa sisse mätsitud ja mängust puuduvad tõelised mehed nagu seda oli omal ajal Frank Lampard.

Selliseid suurklubisid nagu Chelsea, Real Madrid ja Manchester United juhendanud Mourinho sõnul seavad jalgpallurid end juba noores eas halbadesse oludesse.

Mourinho ütles France Footballile: “Ma pidin adapteeruma uue maailmaga. Sellega, millised on praegused mängijad.”

“Ma pidin mõistma, et mis vahe on sellel kui ma töötan mängijaga nagu Frank Lampard, kes käitus 23-aastaselt juba nagu mees või siis tänapäeva 23-aastastega, kes on täielikud lapsed.”

“Nüüd kutsun neid ‘poisteks’ mitte ‘meesteks’, sest ma arvan, et nad on veel tatikad ja kõik, mis neid ümbritseb, ei aita neid ei nende elus ega minu töös.”

“Ma pidin kõige sellega kohanema. Kümme aastat tagasi polnud ühelgi mängijal riietusruumis mobiiltelefoni. Täna see enam nii ei ole.”

“Aga sa pead sellega leppima, sest kui sa hakkad sellele vastu võitlema, tekitad sa konflikti ning saadad ennast tagasi kiviaega.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised