Mitmed väljaanded: Barcelona pakub ühel spetsiaalsel põhjusel Messile 2025. aastani kestvat lepingut

barcelona barca messi 2024 leping klubi

Meediaväljaande Diario Sporti reporter David Bernabeu väidab, et Barcelona kavatseb Leo Messile pakkuda vähemalt kaheaastast lepingut, mis hoiaks meest klubis 2025. aasta suveni.

Argentiinlase palgaks saaks umbes 13 miljonit eurot aastas, mis jääks samasse kanti Robert Lewandowski palgaga.

Klubi soovib lepinguse lisada ka klausli, mis lubab Messil 2024. aastal tasuta klubist lahkuda, kui ta seda ise soovima peaks.

Teine tuntud meediaväljaanne Mundo Deportivo kirjutab samuti, et Barca valmistub Leo’le ette kaheaastast lepingut. Kuna klubi tähistab ühtlasi 2024. aasta novembris oma 125. aastapäeva, siis soovitakse juhtkonnas, et argentiinlane osaleks sel tähtpäeval klubi eest erinevatel tseremooniatel.

Varasemad teadete põhjal soovib Messi veel vähemalt aastaks Euroopasse jääda, et jätkata 2024. aasta Copa America eel tipptasemel mängimist. Pole selge, millised on tema hilisemad plaanid, kuid MLS’i ja Saudi Araabia klubid on ilmselt valmis suuri summasid mehe eest välja käima.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised