“Mina otsustan, pole vaja midagi hääletada”: Klopp tulevasest kaptenist pärast Hendo lahkumist

klopp on liverpooli kpaten

Jordan Henderson lahkus Liverpoolist ning nüüd on põhimeeskonnas vabaks jäänud kaptenikoht.

Jürgen Klopp andis teada, et pühapäevases sõpruskohtumises Leicesteri vastu kannab käepaela kaitsja Virgil van Dijk. Täpsemad nimed tulevasest kaptenigrupist teeb ta teatavaks hiljem.

„Sellel pole üldise kapteni ametiga midagi pistmist” sõnas Klopp Van Dijki kohta, kes astub pühapäeval kohtumises Leicesteri vastu kaptenirolli.

„Virgil alustab homset mängu ja kui trennis midagi ei juhtu, on ta ka homse mängu kapten. Ma tean juba oma otsust, aga üldiselt pean sellest mängijatele teatama, enne kui sellest avalikult rääkida saan.”

image

„Teisel poolajal võtab kapteni rolli üle see, kes on klubis kõige pikemalt olnud ja ma usun, et selleks on Joe Gomez, kui ma nüüd ei eksi.”

„See on tähtis otsus – veelgi olulisem on üldine kaptenite grupp välja valida. Jah, see on meie jaoks suur muutus, sest klubist on lahkunud suured karakterid, aga nii see lihtsalt on. Asjad peavad ühel hetkel muutuma niikuinii, see on alati selge.”

„Ma otsustan ise. Usun, et see on loogiline grupp mängijaid ja mingit hääletust vaja ei lähe.”

„Nad olid selles rollis juba ennegi, päris nii ei olnud, et meeskonda juhtisid ainult Millie ja Hendo.”

„Keegi ei pea olema järgmine James Milner või Jordan Henderson. Nad võivad kõik olla nemad ise ja see annabki meile hea võimaluse värskeks arenguks.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised