Miks tühistas VAR McTominay imevärava Hispaania vastu?

scotty

Scott McTominay näis eile olevat Šotimaa ilusa karistuslöögiga Hispaania vastu juhtima viinud, kuid lõpuks otsustati värav siiski tühistada. Miks?

Steve Clarke’i meeskond pidas vastu 73. minutini, enne kui Alvaro Morata lõpuks Hispaania juhtima viis. Minut hiljem kahekordistas eduseisu Oihan Sancet.

Šotimaal oli aga suurepärane võimalus kohtumist ise juhtima asuda, kui Scott McTominay 60. minutil imelise karistuslöögi Hispaanlaste väravavõrku saatis, kuid pärast mängijate ning fännide juubeldavaid tähistusi otsustati värav siiski kohtunike poolt tühistada.

[Great VAR Review] Scott McTominay disallowed goal vs Spain
byu/moonski insoccer

Pärast pikalt küljejoonel videokorduse vaatamist, otsustas mängu kohtunik Serdar Gozubuyuk määrata Hispaania väravavahi Unai Simoni kasuks vea ning värava tühistada.

Šotimaa kaitsja Jack Hendry tegutsemist karistusalas peeti reeglite vastaseks ning lõplik otsus oli, et mees tegi vastaste väravavahile vea.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised