Miks chillib Laporta üleminekuakna viimastel päevadel Ronaldinhoga ühes Kesk-Aasia riigis? Vastatud

laporta ronaldinho jalgpall eesti

Joan Laporta lubas Barcelona fännidele, et enne 1. septembril üleminekuakna sulgemist jõutakse veel paar lepingut sõlmida, kuid tema ise ei pruugi olla see, kes neid sõlmib.

Seda seetõttu, et Laporta pole füüsiliselt Barcelonas ega isegi Euroopas.

Selle asemel viibib Barcelona president hetkel hoopiski Kõrgõztanis, Kesk-Aasia rigis, kus elab umbes 6 500 000 inimest.

image 11

Laporta viibib hetkel Kõrgõztanis, et avada mitte üks, vaid lausa kaks uut Barcelona akadeemiat: üks Biškekis ja teine Usbekistani piiri lähedal asuvas Jalal-Abadi linnas.

Laporta ei reisinud riiki aga ainult üksi ja tegelikult pole tema isegi selle ürituse staar mitte. Nimelt jalutavad Aasia Legendide vastu platsile sellised suurnimed nagu Carles Puyol, Edgar Davids, Ludovic Giuly, Rivaldo ning samuti ka Ronaldinho.

Legendaarne brasiillane peaks lendama riiki 29. augustil, kuid oma tervitused Kõrgõzstani rahvale on ta Instagramis juba teele pannud.

image 12

Kõrgõzstani ning üleüldiselt Kesk-Aasia jaoks on tegemist tohutu tehinguga, sest piirkond ei ole just tuntud selle poolest, et sealt palju jalgpalli tipptalente tuleks, kuid huvi jalgpalli vastu on piirkonnas siiski olemas.

Asjad võivad aga muutuda Barcelona kahe akadeemia toel. Aasias on klubil juba viis akadeemiat Jaapanis, neli Indias ning üks Singapuris.

Selline peaks kavanduste järgi välja hakkama nägema Bišekeki kerkiv akadeemia. See hõlmab endas 10 000-kohalist staadionit koos selle ümber kerkiva pargi, akadeemia enda, hotelli ning ärikeskusega.

image 13

image 14
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised