Mida ütles Mohamed Salah penaltiseeria ajal Jorginhole?

Salah

Liverpool superstaar Mohamed Salah on ilmselt võidust sõltumatta pisut pettunud, et ei suutnud pühapäevases Carabao karikafinaalis oma endise klubi vastu skoori teha.

Egiptlasest ründaja on sel hooajal olnud taas suurepärases vormis, lüües punaste eest 32 mänguga 27 väravat.

Salahil on kirjas ka 10 väravasöötu ning paljud jalgpallifännid usuvad, et praeguse vormi juures on ta maailma parim mängija.

29-aastane mängumees oli kohtumise ühel hetkel väravale küll lähedal, aga siiski jõudis Chelsea veterankaitsja Thiago Silva tema soorituse joonelt puhastada.

Peale 120. minutit väravateta mängu tuli asi lõpuks ära ostustada penaltitega.

Salah oli üks 11 Liverpooli mängijast, kes edukalt palli Chelsea vahetusväravavahi Kepa Arrizabalaga seljataha saatis.

Kepa asus lõpuks ka ise penaltit realiseerima, kuid saatis selle kõrgelt üle lati, kinkides sellega Liverpoolile Carabao karika.

Salah sooritas Liverpooli viienda penalti. Talle järgnes Jorginho, kes pidi Chelsea mängus hoidmiseks palli väravasse lööma.

Mida ütles Mohamed Salah Jorginhole temast möödudes?

Jalgpallifännid arvavad, et kui Salah peale oma penalti sooritamist platsi keskringi suunas tagasi liikus, ütles ta itaallasele: “Don’t jump”. Otsetõlge sellest on küll “Ära hüppa”, aga antud kontekstis on ilmselt parem tõlge sellele siiski “Ära eksi/ära värisema löö”.

Paistis, et Egiptuse koondislane üritas Chelsea itaallasest poolkaitsjat natuke endast välja ajada.

Salahi mõttemängud aga soovitud tulemust ei toonud, sest Jorginho saatis lõpuks lihtsusega palli Caoimhin Kelleheri väravasse.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised