Mida kujutab endast Rauno Sappineni uus koduklubi?

rauno sappinen, eesti jalgpall
rauno sappinen, eesti jalgpall

Möödunud aastavahetusel tehti teatavaks Rauno Sappineni siirdumine FC Florast Poola kõrgliigas pallivasse Piast Gliwice´i. Ülemineku tasuks umbes 400 000 eurot ning leping kehtib 2025. aasta suveni.

Rauno Sappinen on varemgi olnud Poola kõrgliigaga kontaktis. Viimati oli see 2020. aasta suvel, kui tänavu teist aastat järjest Eesti aasta parimaks meesjalgpalluriks valitud Sappinen oli äärmiselt lähedal liitumas Varssavi Legia’ga, kes praegu Ekstraklasas üllataval kombel vaid 17. kohal paikneb.

Sappineni uuel koduklubil nii nukrameelne seis pole, kui seda on Varssavi Legia´l, aga ometi hoitakse siiski hetkel tabelis madalat 12. kohta.

pilka nozna pko ekstraklasa piast gliwice legia warszawa 24102021

Piast Gliwice´i hooajad Ekstraklasas on olnud väga mitmekülgsed. Halvimaks hooajaks on klubil osutunud 2008-2009 hooaeg, mil lõpetati hooaeg väljalangemistsoonis 16. kohal, kuid Poola teises liigas suudeti tulevasel hooajal uuesti koht Ekstraklasas välja teenida.

Kõige säravamad esitused Piast Gliwice´ilt leidsid aset 2018-2019 hooajal, kui tõsteti esimest korda klubi ajaloos Poola kõrgliiga karikat.

Rauno Sappineni võimalik debüüt leiab aset 5. veebruaril 2022, kui Piast Gliwice seisab vastamisi liiga teisel positsioonil asetseva Pogon Szczecin´iga.

Jõudu ja jaksu Raunole tegemistes ja loodetavasti peatselt saame ka ilusaid väravaid mehe esituses näha.

Hiljuti avaldati kusjuures Piast Gliwice’i Youtube’i kanali alt ka Sappineni poolt huvitav pühadetervitus:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised