“Messit jäädakse mäletama, kuid tema meeskonnakaaslased ei võida enam midagi”: Ibrahimovic kritiseeris Argentina koondise käitumist pärast MMi võitu

ibrahimovic zlatan world cup mm jalgpall football eesti estonia

„Leo Messit peetakse ajaloo parimaks mängijaks ning ma olin kindel, et ta võidab. Kuid kindel on ka see, et Kylan Mbappe selle MM tiilti kunagi ära võtab” ütles Zlatan Ibrahimovic France Interile.

„Ma tema pärast ei muretse. Ma olen teiste argentiinlaste pärast mures, sest nemad enam midagi rohkemat ei võida. Messi on võitnud kõik ning jääb meelde, aga ülejäänud, kes veel halvasti käitusid, me ei saa seda austada.”

„See on märk sellest, et te võidate korra, aga te ei korda seda enam. Niimoodi ei võideta.”

image 14

Ibrahimovic viitas antud intervjuus Argentina mängijate vastuolulisele käitumisele pärast MM-finaali, mis viis ka lõpuks selleni, et FIFA pidi ametlikult asja uurima.

Väravavaht Emi Martinez sattus skandaali keskmesse, kuna tegi pärast kuldse kinda kättesaamist 18+ žesti. Hiljem laulis ta koos meeskonnakaaslastega ka Mbappet maha tegevat laulu.

Muidugi ei pruukinud neutraalsetele fännidele kõik Argentina pidustused ja tähistused meeldida, kuid peaaegu 50 miljoni argentiinlase jaoks üle maakera on kõik need 26 mängijat hetkel absoluutsed kangelased.

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised