Messi nimetas AINUKESE mängu mille vahele jätmist ta kahetseb – tegemist on Barcelona ühe võimsama triumfiga

messi barcelona arsenal meistrite liiga champions league võit jalgpall

Lionel Messi tunnistas, et kahetseb sügavalt eemale jäämist ühest Barcelona ajaloo suurimast mängust: klubi 2006. aasta Meistrite Liiga võidust Pariisis Arsenali vastu.

Toona 18-aastane argentiinlane jäi mängust eemale reielihase vigastuse tõttu. Nähes, kuidas tema meeskond kaotusseisust Arsenali alistas ning karika pea kohale tõstis, ei suutnud Messi suurest hingevalust isegi pärast kohtumise lõppu väljakule tähistama tulla.

Rääkides väljaandega AS ütles Leo: „Mul on kahju, et ma hiljem välja tähistama ei läinud. Ma ei saanud tol momendil õieti aru, mis toimub.”

„Oleksin selles mängus vähemalt pingil tahtnud olla. Kuni selle vigastuseni, olin igast viimasest Meistrite Liiga mängust oma senise karjääri jooksul osa võtnud.”

„Kahetsen seda episoodi väga. Me võitsime Meistrite Liiga, kuid ma polnud kindel, et kas see ka uuesti enam juhtub. Seda võistlust on väga keeruline võita.”

Messil õnnestus järgnenud karjääri jooksul Meistrite Liiga karikas lausa kolmel korral pea kohale tõsta.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised