Mehhiko kõrgliiga väravavaht tõrjus ära nii penalti kui ka sellele järgnenud 3 järjestikust pealelööki

väravavaht

Mehhiko kõrgliigas palliva Santos Laguna väravavaht üllatas fänne, kui hoidis peale nelja järjestikust lööki oma väravale selle siiski puutumatuna.

Esimesene poolaeg Cruz Azuli ja Santose vahel jättis nii mõndagi veel õhku, sest võõrsilmeeskond suundus poolajale vaid minimaalse 0-1 edumaaga.

See edumaa säilitati aga tänu väravavahi Charles Acevedo osavale tegutsemisele esimesel poolajal, kes kohtumise 21. minutil tõrjus ära vastasmeeskonna penalti kui ka sellele järgnenud 3 järjestikust pealelööki.

Esmalt tõrjus mees Uriel Antuna sooritatud penalti vasakult alt nurgast ning see järel võttis ära ka Antuna teise ürituse ennast lunastada.

Pall põrkus see järel kastis ringi, kuniks see sattus Rafael Baca jalale, kes samuti mänguvahendiga ainult vastasmeeskonna väravavahi jalgu tabada suutis.

Viimane löök jäi veel Brayan Angulo sooritada, kuid ka sellele suutis väravavaht Acevedo ette jääda ning mänguvahendi lõpuks enda sülle püüda.

Tõrjed olid seda magusamad, et Santos Lagunal õnnestus veel hilisest 90+4′ minuti väravast kohtumine 1-2 võita.

Vaata imelist sooritust siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised