“Me ei räägi üksteisega”: Hazard avas tahke oma läbisaamisest Ancelottiga

eden hazard ancelotti la liga real madrid barcelona jalgpall eesti estonia soccernet uudised

Kuigi Eden Hazardi hiljutised kommentaarid avaldavad tõsiasja, et sellise läbisaamise juures peatreeneriga on klubis mingitki mänguaega loota raske, siis usub belglane ise veel siiani, et suudab klubis ka järgmise hooaja vastu pidada ning loodab end ühtlasi selle jooksul veel ka tõestada.

„Ancelotti ja minu vahel on vastastikune lugupidamine. Kuid ma ei saaks öelda, et me omavahel räägime, sest me ei tee seda” sõnas Eden Hazard meediale SportBible vahendusel.

„Ise sooviksin veel järgmisel hooajal endiselt Realis olla, kuid kunagi ei tea.”

„Tahan mängida, olla väljakul ning tunda ennast taas vajalikuna. Kui tunned end vajalikuna, siis tekib sul enesekindlus, fännid hakkavad sind toetama ja siis on juba lihtsam edasi minna.”

image 4

„Kui sa tead, et sa oled parim, siis ilmselgelt teed siiski vigu, kuid inimesed mõistavad sind. Kui läheb raskeks hakkab inimestel tekkima kahtlus, et kas sa ikka suudad hästi mängida. Kuidas sellest välja tulla? Mängida ning proovida leida taas mängust naudingut.”

„Ma igatsen seda, ma tahaksin mängida. Ma tahaksin väljakul taas lõbutseda. Trenn on tore, aga meid mängijad hoiab elus siiski mängudel osalemine. Sügaval sisimas loodan, et suudan veel midagi meeskonnale anda ning loodan, et peatreener veel arvestab minuga.”

„On möödunud juba kolm kuud sellest, kui peatreener mind viimati mängu pani. See annab muidugi alust kahtluseks, aga on minu enda asi näidata trennis, et ta saab veel mu peale loota.”

image 5

„Minu selgitus toimuvale on see, et treeneril on hetkel head mängijad ja kui meeskond võidab, siis on raske seda muuta. Tõenäoliselt väärin tema silmis vähem kui teised. Peate Ancelottilt ise uurima.”

Eden Hazard on sel hooajal Real Madridi eest kaasa teinud vaid 7. kohtumises ning löönud nende jooksul 1 värava ning andnud ka 1 väravasöödu.

Tema hetkene leping Realiga lõpeb 2024. aasta juulis.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised