Manchester United kutsus mängule aukülaliseks kunagise pedofiilist treeneri

konopka pedofiilist peatreener jalgpall manchester united

Väidetavalt ei teadnud Manchester United sellest midagi, et tuntud naiste jalpgpallitreener Geoff Konopka oli süüdi mõistetud pedofiil, kui nad ta eelmisel aastal erikülalisena klubi ühele mängule kutsusid.

Aastatel 1983 kuni 2001 Manchester Unitedi naiskonda juhendanud Konopka mõisteti 2011. aastal neljaks aastaks vangi, sest ta mõisteti süüdi alla 16- ja 14-aastastele tüdrukutetele kallatungimises ning seksuaalses ahistamises. Samuti lisati mees kümneks aastaks ka seksuaalkurjategijate registrisse.

Kõigest eelnevast sõltumata kutsus United aga mehe eelmisel aastal „erikülalisena” ühele klubi naiskonna kohtumisele, kus meest ülistati tema tegude eest naiste jalgpalli varajasemas faasis.

Kunagised Manchester Unitedi naismängijad on aga nüüd teada andnud, et mehest maaliti üritusel täiesti vale pilt. Knopka olevat neid 80-ndatel ning 90-ndatel pannud väga ebameeldivalt tundma ning ta ei olevat kunagi koputanud, kui riietusruumi astus.

Samuti oli üleüldiselt olnud meelestatus naiste vastu tol ajal klubis kehv. Naised pidid kõik oma treeningriided enda raha eest välja ostma ning samuti tasuma ka mängudele sõitmiseks vajamineva transpordi eest.

Klubi on nüüdseks teada andnud, et nad ei kavatse enam 79-aastase Konopkaga enam kontaktis olla.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised