Man Unitedi fännid kukkusid peale kaotust Simeone’t joogitopsidega loopima

Diego Simeone

Manchester Unitedi fännid olid peale teisipäeva õhtust Meistrite Liiga kaotust Atletico Madridi vastu vihased ja elasid selle raevu välja külalismeeskonna peatreeneri Diego Simeone peal.

United läks kohtumisele vastu väga pinges seisul, kuid samas ka kerge optimismitundega.

Nad suutsid esimeses kaheksandikfinaali kohtumises Hispaania meistrite vastu Wanda Metropolitanost 1:1 viigiga lahkuda ning laupäeval alistati enesekindluse suurendamiseks ka koduliigas Tottenham 3:2.

Talisman Cristiano Ronaldo lõi selles kohtumises kübaratriki ning ühtlasi sai temast 807 väravaga jalgpalliajaloos enim skoori teinud mängija.

Peatreener Ralf Rangnick kiitis ka vahetult enne kohtumist Atleticoga Ronaldo’t: “Tahaksin õnnitleda Cristiano’t tema imelise rekordi puhul.”

“Ta on nüüd löönud 807 väravat ja olen kindel, et ta tahab seda arvu järgmiste nädalate ja kuude jooksul suurendada – loodetavasti ka täna õhtul.”

Kuid United ei suutnud siiski sama energiat kohtumiseks Atleticoga kaasa võtta ning pidi Diego Simeone satsi vastu leppima 1-0 kaotusega ning Euroopast välja langemisega.

Unitedi mängijad ja fännid olid maruvihasaed – loomulikult tulemuse peale, aga ka kohtuniku etteaste ja Simeone pidustuste peale.

Paljud – sealhulgas Ronaldo ise – leidsid, et Atleti võiduvärava löömise eel tehti viga ning fännid viitasid sotsiaalmeedias ka mitmetele teistele vigadele, mis nende arvates soosisid Atletico’t.

Lõpuks kees staadion üle ja fännid suunasid oma viha Diego Simeone pihta, kui too parasjagu mööda küljejoont riietusruumide suunas jooksis.

Õnneks paistis, et Simeone suutis enamikest loobitud asjadest mööda põigata ja turvaliselt riietusruumi jõuda.

Kuigi Unitedi fännide viha on mõistetav, siis pole see ikkagi asi, mida sa staadionil kohata tahaksid.

Vaata klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised