“Ma teenin sellist palka, nagu oleks mind just B-meeskonnast edutatud” – Barcelona veteran drastilisest pangalangetusest klubis

barcelona

Barcelona finantsprobleemid on avaldanud suurt mõju kogu klubile ja kuigi vähesed tunnevad kõrgelt tasustatud jalgpallurite vastu kaastunnet, on see toonud kaasa olulisi finantsilisi ohverdusi.

Erinevalt paljudest teistest ettevõtetest on Barcelona ebapädev juhtimine siiski kõigile näha.

Barcelona asekapten Sergi Roberto tuli teisipäeva õhtul välja jahmatava paljastusega oma palga kohta. Kuna klubi oli oma palgalimiidi ületanud ja Roberto leping otsa lõppemas, siis teavitasid mitmed väljaanded toona, et mees pidi üheaastase lepingu sõlmimiseks suure palgakärpega leppima. Ta kinnitas seda hiljem ka RAC1-le.

image 12

“Praegu teenin palka, nagu oleksin just B-meeskonnast tulnud, kuid teen seda uhkusega, sest ma tahan siin olla.”

“Ma tahtsin siia jääda ja naudin seda. Minu jaoks ei ole majanduslik pool oluline. Nüüd tahtsin litsalt asju nautida. Üks aasta? Noh, siis on üks aasta. Tahtsin uuesti füüsiliselt vormis olla ja taas ennast nautida.”

Olles selgeks teinud, et raha pole tema jaoks oluline, jätkas Roberto selgitamist, et ta polnud ainuke, kes klubi abistamiseks järeleandmisi tegi.
“Ma ei pidanud oma palka vähendama, sest mu leping lõppes. Me pidime uue üle läbi rääkima lihtsalt. Kaptenid on teinud ka majanduslikke pingutusi. Kaks aastat tagasi olime ainsad, kes seda tegid.”

30-aastane mängumees andis mõista, et loodab järgmiseks hooajaks uuesti lepingut pikendada.

Roberto meeldis Camp Nou rahvale juba aastaid ja naudib endiselt klubi tugevat toetust, kuid viimastel hooaegadel on teda netis palju kritiseeritud. Alates 11. aasta tagusest debüütmängust on ta kindel alustaja olnud vaid kolm-neli hooaega, kuid 2016. aastast saati on iga peatreener teda regulaarselt kasutanud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised