Lukakut ootab peale vastuolulist intervjuud veel hiiglaslik trahv Chelsealt

wut1

Väidetavalt kavatseb Chelsea Romelu Lukakule ta plahvatusliku Sky Italy intervjuu eest määrata 500 000 euro suuruse trahvi.

Lukaku üllatav intervjuu vihastas Thomas Tucheli, kes distsiplineeris teda, jättes ligi 100 miljonit maksva mängumehe kohtumiseks Liverpooliga meeskonnast välja.

Sellest aga ei paista Tuchelile piisavat ning mitmete väljaannete sõnul kavatseb Chelsea Lukakule veel lisaks 500 000 eurose arve esitada.

Image: PA

Tegemist poleks esimese korraga, kui Lukakule suur rahaline karistus määrataks. 2019. aastal määrati ründajale Manchester Unitedis 475 tuhande euro suurune trahv, sest ta otsustas heast peast belgiasse sõita ja puudus ilma mõjuva põhjuseta trennist.

Image: PA

Sõltumata oma viimasele seigale näib, et 28-aastasel ründajal on veel Stamford Brige’il siiski tulevikku, kuigi ta tunnistas oma armastust Inter Milani vastu.

“Ma üritasin kaitsta mänguks ettavalmistust ja selle tõttu on ta ka väljas” sõnas Tuchel peale suurt otsust.

“Muidugi oleme rääkinud, lausa kaks korda ja ta on suhelnud ka teiste juhtfiguuridega klubis.”

“Peale seda otsustasime, et see asi jääb mängule liiga lähedale ja on lihtsalt liiga suur.”

Image: PA

“Meil oli suur mäng tulekul. Pidime täielikult keskendunud olema. Kindlasti oli see raske otsus, aga minu arvates oli see õige otsus.”

Lukaku on Chelseasse naasmisest saati löönud seitse väravat. Ta oli oma meeskonna kahes viimases kohtumises skoori teinud, olles just vigastuspausilt naasnud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised