Luis Suarez on lähedal liitumaks oma kunagise koduklubiga

luis suarez vana klubiga nacional uruguay

Sel kolmapäeval sõitis Nacionali president Jose Fuentes Madridi, et kohtuda Luis Suarezega, et veenda teda selles üleminekuaknas Uruguay klubiga liituma.

“Kohtumine oli väga positiivne. Luisi perekond on Uruguaysse minemises veendunud. Tal on palju pakkumisi, kuid tänavatele kogunenud inimesed liigutasid teda. Oleme väga lähedased.” rääkis juhatuse liige intervjuus Telemundoga.

Mees lisas: “Rääkisime ajast, ma ütlesin neli kuud, et ta saaks MM’iks ennast vormi. Üks otsustavatest asjadest oli perekond ja nad on nüüd otsustanud Uruguaysse naasta.”

Pärast neid kommentaare pidasid mitmed Uruguay meediaväljaanded Suareze naasmist Nacionali enesestmõistetavaks. Väidetavalt on “El Pistolero” otsustanud mängida need kuud just selles Uruguay meeskonnas, et jõuda 2022. aast MM’iks parimasse vormi.

Tegelikult ei ole aga midagi ametlikult veel kinnitatud, kuid väidetavalt välistaks 34-aastane ründaja Euroopa pakkumised, et pigem kodumaale naasta. Lähipäevil võib antud teemal veel olulisi teadaandeid tulla.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised