Liverpooli mängijad kasutavad Meistrite Liiga finaaliks valmistudes ajusensoreid

liverpool meistrite liiga finaal ajusensor

Pärast dramaatilist Premier League viimast mängupäeva ei ole Liverpoolil aega haavu lakkuda, sest Meistrite Liiga finaal läheneb kiiresti.

Olles juba sel hooajal võitnud Carabao karika ja FA karika, üritavad Jürgen Kloppi mehed laupäevasest Meistrite Liiga finaalmängust Real Madridi vastu samuti karikaga lahkuda.

Suure mängu eel on Liverpooli mängijad hoogsalt treeninglaagris asja kallale asunud ning neid on isegi märgatud tipptehnoloogiat kasutamas.

Klubi on pöördunud Saksa neuroteadlase dr Niklas Hausleri ja tema äripartneri Patrick Hantschke poole, kes on ettevõtte neuro11 asutajad.

Neuro11 tehonoloogia on spetsiaalselt loodud aju otseseks treenimiseks, et aidata Liverpooli mängijatel saavutada optimaalne vaimne seisund.

Oma veebsaidil kirjeldab neuro11 end kui “sportlaste tipptasemel tipptasemel vaimset jõutreeningut.”

Liverpooli treeningul võis märgata Trent Alexander-Arnoldit ning Kostas Tsimikast, kes mõlemad kasutasid antud tehnoloogiat. Neile oli kinnitatud külge elektroodid, mis aitasid neilt koguda andmeid, mis võimaldavad nende treeningprogramme neile individuaalselt sobivaks kohandada.

Ettevõte on Liverpooliga koostööd teinud alates eelmise aasta augustist, lootuses, et nad suudavad tõsta meeskonna taset standardolukordades. Ja tundub, et tehnoloogia ka toimib.

Liverpool jagas City’ga esikohta kui enim hooaja jooksul standardolukordadest väravaid löönud meeskond Premier Leagues – mõlema meeskonna saagiks jäi 15 väravat.

Alates neuro11 abi saabumisest on Liverpool võitnud Carabao karika ja FA Karika. Mõlemad võideti penaltiseeriaga, mis nõuab kõrget vaimset keskendumist.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised