Liverpool vaevleb vigastuste ning mängukeeldude käes: 7 Liverpooli mängijat, kes jäävad tõenäoliselt kohtumisest Brentfordi vastu eemale

liverpool injuries vigastused jalgpall brentford

Liverpool on enne pühapäevast kohtumist Brentfordi vastu jäänud kimpu meeskonda tabanud vigastuste lainega.

Siin on 7 mängijat, kes jäävad tõenäoliselt mängust Brentfordi vastu eemale.

Alexis Mac Allister jääb mängust eemale, sest kannab 1-mängulist mängukeeldu 5 kollase kaardi kogumise eest sel hooajal.

Virgil Van Dijk üritab pärast vigastust taas mänguvormi leida. Klopp võib siiski otsustada temaga veel mitte riskida.

Ryan Gravenberch vaevleb põlvevigastuse käes ning samuti ei viibinud mees platsil ka viimases kohtumises Toulouse’i vastu. Seda, kas ta kohtumiseks Brentfordi vastu meeskonda pääseb, näitab vaid aeg.

Ka Thiago Alcantara üritab endiselt pärast puusavigastust taas vormi leida. Eeldati, et poolkaitsja on nüüdseks juba platsil ilusti tagasi, kuid mehe taastumine on kulgenud eeldatavast aeglasemalt.

Andy Robertson taastub endiselt õlavigastusest. Liverpool loodab teda enne aasta lõppu taas platsil näha, kuid ilmselt juhtub see alles detsembris.

Stefan Bajcetic on samuti vormi otsimas. Nooruk ei ole veel täielikult taastunud eelmise hooaja lõpus saadud põlvevigastusest.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised