Lionel Messi teenis penalti, aga loovutas selle Sergio Ramosele lüüa

lionel messi sergio ramos penalty

Kui oleksite paar aastat tagasi oma sõbrale öelnud, et Lionel Messist ja Sergio Ramosest saavad meeskonnakaaslased ning et Barcelona läbiaegade suurim väravakütt laseb Real Madridi legendil enda eest penaltit lüüa, siis oleks nad ilmselt teid ilma pikema jututa sinna pimedamasse kohta saatnud.

Kuid see on just see veider ja ootamatu reaalsus, milles me hetkel ennast leiame, sest paar on saanud kauaaegsetest rivaalidest PSG’s hoopis headeks meeskonnakaaslasteks.

Ligue One’i tšempion naasis reedel tagasi aktsiooni, kui vastakuti mindi sõprusmängu raames Ligue 2 klubi Quevilly-Roueniga. Nii Messi kui Ramos alustasid esimest mängu uue peatreeneri Christophe Galtieri käe all.

Esimesel poolajal teenis Messi vastaste kastis penalti, aga selle asemel, et ise penaltipunktilt lööma asuda, nagu me oleme teda tihti näinud oma klubi ja koondis eest tegemas, siis sel korral lasi ta Ramosel au endale võtta.

Ramos tegi oma töö ära ning saatis palli postipõrkest väravasse. Siiski oli tegemist väga veidra ja harjumatu vaatepildiga, mida paljudele esmapilgul ilmselt raske seedida oli.

Vaata penaltiolukorda siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised