Ligue 1 nimetas hooaja loovaima mängija, kelle hingele jäi sel hooajal 14 väravasöötu

psg

Angel Di Maria on nüüd, kui hooaeg on koroonaviiruse tõttu ära lõpetatud, ametlikult Ligue 1 suurim väravasöötude jagaja.

Di Maria domineeris väravasöötjate edetabelit, jagades neid vaid 26 mänguga kokku 14 tükki. Teisel kohal järgnes AS Monavo Islam Slimani 8 väravasööduga ning Neymar platseerus 6 väravasööduga viiendal kohal.

Nii muljetavaldav kui see hooaeg ka oli, jääb endiselt mõtteise, et mis oleks võinud olla siis, kui hooaeg oleks korrektselt lõpetatud. 2015-16 hooajal, Di Maria esimesel hooajal PSG-ga, sai 32-aastane mängumees kirja 18 väravasöötu, mis oli tolle aasta parim tulemus. Ilmselt oleks argentiinlane tol hooajal püstitatud tähise korralikult purustanud.

Di Maria lemmiksihtmärk oli Kylian Mbappe, kes lõi argentiinlase abil kuus väravat.

Pole kahtlustki, et Di Maria oli sel hooajal üks tähtsaimaid mängijaid PSG jaoks. Kui Neymar ja Mbappe veetsid vigastuste tõttu aega platsilt eemal olles, oli Di Maria vastupidav ning kandis PSG-d läbi raskete hetkede. Mehel on klubiga jäänud lepingut vaid veel ühe aasta jagu ning nüüd tuleb klubil otsustada, kas premeerida teda lepingupikendusega või lubada tal 33-aastasena lahkuda.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised