Lewandowski avaldas kui pikalt ta veel mängida kavatseb

lewi

Müncheni Bayerni ründaja Robert Lewandowski usub, et tal on veel jaksu suures mängus kaasa lüüa kuni 40-aastaseks saamiseni.

Olles ennast uskumatusse vormi ajanud, lõi Poola läbi aegade suurim väravakütt lõppenud hooajala 47 mänguga uskumatud 55 väravat ning võitis Bayerniga 3 karikat.

Tema hetkene leping Bayernis lõppeb aastal 2023, kuid isegi pärast 32-aastaseks saamist tunneb Lewandowski, et on oma parimas eas ning suudab veel mitme hea aastaga panustada.

Image: PA

Rääkides Saksa meediaväljaandega Kicker, sõnas kunagine Borussia Dortmundi mees: “See ei jää mu viimaseks hooajaks. Bayernis karjääri lõpetamine on üks võimalustest muidugi, aga mul on veel palju aastaid ees.”

“Ma ei mõtle hetkel oma karjääri lõpule. Ma ei tunne ennast nagu 32. Ma tunnen ennast paremini kui siis kui ma olin 26. Ma olen viimastel aastatel väga spetsiifilist tööd teinud, et jõuda oma kõrgeimale tasemele.”

Kui mehelt küsiti konkreetselt, et mitmeks aastaks tal veel paagis kütust jagub, vastas Meistrite Liiga suurim väravakütt: “Võib-olla kaheksa aastat.”

Lewandowski on ennast pühendanud jalgpallile ning samuti kiidab mehe tööeetikat ka endine peatreener Pep Guardiola.

Image: PA

“Ta on kkõige professionaalsem mängija, keda ma olen eales kohanud,” sõnas Pep 2016. aastal ASi vahendusel.

“Ta mõtleb peas pidevalt oma paremast jalast, unekvaliteedist ning treeningutest – seda 24 tundi ööpäevas! Ta on alati olemas, mitte kunagi vigastatud, sest ta keskendub tähtsatele asjadele.”

“Ta teab alati, mis on oluline, et olla parimas konditsioonis.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised