Lekkis Steven Gerrardi karm trahvinimekiri Aston Villa mängijatele

steven gerrard trahvinimekiri aston villa

2022/23 hooaja eel on lekkinud klubi peatreeneri Steven Gerrardi karm trahvinimekiri, mis on kehtestatud Aston Villa mängijatele.

Pärast ketšupi keelustamist vahetult pärast oma saabumist klubisse, on endine Liverpooli staar määranud trahve mitmesuguste vigade eest, sealhulgas ka valesti parkimise ja teiste sünnipäevadel tortide toomise unustamise.

42-aastane Inglismaa koondislane vahetas 2019. aasta novembris Villa Parkil välja Dean Smithi ning tulev hooaeg saab olema mehe esimene täishooaeg Premier Leagues.

Distsipliini säilitamiseks ja mängijate üle parema kontrolli hoidmiseks, lasevad jalgpalliklubid välja trahvinimekirjad ning Gerrardi trahvinimekiri näitab, et reeglite eiramisel võivad Aston Villa mängijad saada ikka päris kopsakaid trahve.

Lekkinud trahvinimekirjas on ka määratud karistus mängijatele, kes teenivad kohtumise jooksul punase kaardi. Nad peavad järgmise 4 nädala jooksul kogu meeskonna välja sööma viima.

Mängija, kes valitakse enne mängupäeva treeningul halvimaks esinejaks, peab terve järgmise nädala treeningväljakul kandma pusa, millel kirjas “ma olen kõige kehvem treenija”.

Lisaks sellele võib näiteks taldrikute ja tasside söögilauda jätmine mängijale maksta 100 naela iga lauda jäetud eseme kohta, samas kui mängija hilineb mängupäeval mõnele kohtumisele, siis määratakse talle 1000 naela suurune trahv.

Aston Villa alustab oma 2022-23 Premier League hooaega võõrsilmänguga Bournemouthi vastu 6. augustil.

Vaata täit nimekirja siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised