La Liga vähendas Real Madridi kaitsja karistust pärast jõhkra täklingu eest punase teenimist

nacho portu jalgpall football soccer nacho real madrid

30. septembril kohtus Real Madrid Gironaga ning selles kohtumises teenis Reali kaitsja Nacho jõhkra vea eest punase kaardi.

La Liga määras pärast kohtumist mehele 3-mängulise mängukeelu, kuid Real Madrid kaebas otsuse edasi. Täna teatas La Liga komitee, et on Real Madridi kaebust arvesse võttes vähendanud Nacho mängukeelu kolmelt mängult kahele.

See tähendab seda, et Nachol on nüüd võimalik kaasa lüüa ka lähenevas El Clasicos, sest ühe mängu on mees keeluga juba vahele jätnud.

Samal ei ole karmi täklingu ohvriks sattunud Portu pärast juhtunud veel kordagi Girona eest platsil käinud. Ründaja kanti kanderaamil platsilt minema ning Girona kinnitas hiljem mehe vigastust.

Vaata punase kaardi olukorda siit:

@mundodelftbl La entrada de nacho fernandez 🆚️ portu 😨🔥 nacho 🆚️ girona #realmadrid #madrid #halamadrid #nacho #viraltiktok #deportesentiktok #futbol #footballtiktok #fyp #foryou ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised