Kylian Mbappe: “Ma ei liitu jaanuaris Real Madridiga”

mbups

Kylian Mbappe avaldas, et ei lahku jaanuari üleminekuakna avanedes Real Madridiga.

Prantslast on üleminekuga Santiago Bernabeule seostatud juba pikemat aega ja nüüd tunnistas ta avameelselt, et soovis eelmisel suvel Hispaania klubiga liituda.

Madrid pingutas kõvasti lepingu sõlmimiseks, aga PSG hoidis kindlalt mehest kinni. Sel suvel on asjad aga teisiti. Mbappe leping Parc des Princes’il lõppeb ning temast saab ametlikult vabaagent.

Mbappe on aga selgeks teinud, et tema eesmärgiks hooaja lõpuni on PSG eest endast maksimum anda. Meistrite Liigas loositi neile vastaseks just Madrid.

Mitte ainult ei naase Sergio Ramos Hispaaniasse esimest korda peale Realist lahkumist, vaid seda teeb ka Leo Messi. Argentiinlane liitus PSG’ga samal suvel kui Ramos.

Mängu põhitegelane on siiski ilmselt Mbappe, keda paljude poolt peetakse Euroopa üheks parimaks mängijaks. 23-aastasel mängumehel on ilmselt veel särav tulevik ees, aga kus ta oma klubijalgpalli mängima hakkab, näitab vaid aeg.

“Praegu pole õige hetk rääkida minu tulevikus, sest oleme hooaja tähtsaimas faasis,” sõnas Mbappe intervjuus CNN’iga.

“Me oleme vastamisi Madridiga. See on ainuke asi mis mul meeles mõlgub – võita Madridi veebruaris ja märtsis. Oleme valmis ja mina olen valmis endast kõik andma PSG nimel.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised