Kuhu on kadunud Thiago Alcantara?

thiago alcantara midfield poolkaitsja liverpool premier league inglismaa jalgpall

Liverpooli hea hooaja algus näib olevat võimaldanud ühel teatud Hispaania keskväljamängijal radari alt läbi lipsata, kuid nüüd on aeg see küsimus siiski ära esitada – kuhu on kadunud Liverpooli keskväljamaestro Thiago Alcantara?

Viimati mängis poolkaitsja Liverpooli eest aprillis, kui võideldi koha eest nelja parema hulgas ning suudeti alistada West Ham tulemusega 2:1.

Sellest ajast saati on Thiago puusavigastusega audis olnud. Eeldati, et poolkaitsja oleks pidanud praeguseks juba puusavigastusest taastuma, kuid klubi kinnitusel pole mees veel treeningutele naasnud.

„Thiago seis tundub täitsa hea, ta paranemisprotsess kulgeb tegelikult hästi ning see on hetkel kõige olulisem” sõnas Liverpooli abitreener Pepijn Lijnders pressile eelmisel nädalal.

On kahju, kui talendika mängija head hoogu pidurdab mõni vigastus, kuid loodetavasti saame meest siiski selle kuu lõpuks taas Liverpooli väljakul abistamas näha.

Toome siinkohal välja ka Thiago vigastuste nimekirja Liverpoolis mängides:

image


Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised