Kroos vastas talle vilet andnud Saudi fännidele nagu mehel kombeks – läbi huumori

toni kroos booing saudi arabia real madrid atletico madrid super cup

Saudi Araabias peetud Atletico Madridi ning Real Madridi vahelise kohtumise ajal võis kuulda rahva seast vilekoori iga kord kui palli sai puutuda Reali keskväljamootor Toni Kroos.

Kroos ennast asjast väga häirida ei lasknud ning tegi pärast kohtumise lõppu Twitteris isegi humoorika kommentaari juhtunu kohta. Poolkaitsja säutsus lihtsalt: „Täna oli väga lõbus! Imeline publik 😍”

Põhjus, miks Saudi Araabia rahvas Kroosi vastu nii vaenulikult suhtus, pärineb 2023. aasta augustist, kui Kroos kritiseeris andekat Celta Vigo ründajat Gabri Veigat, sest too otsustas 21-aastaselt Saudi Araabiasse mängima siirduda. Kroos nimetas seda sammu toona „piinlikuks”.

Näib, et Saudi Araabia fännid ei andestanud mehele kunagi ta tehtud kommentaare ning ootasid võimalust, et oma tundeid väljendada.

Ka Kroosi seostati eelmisel suvel Saudi Araabiaga, kuid Kroos lükkas kõik kuulujutud tagasi ning pikendas hoopis Real Madridiga aasta võrra lepingut.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised