Klopp plaanib jalgpallist aastase pausi teha

klopp

Hiljuti Premier League parimaks treeneriks kroonitud Jürgen Klopp, kellel on Liverpooliga siduv leping aastani 2024, kaalub enne Liverpooliga sidemete katkestamist oma võimalusi hoolikalt. Mees avaldas, et võtab peale lepingu lõppemist treeneritööst aasta vabaks.

Saksa taktik on oma lähituleviku valisevale Premier League meistrile pühendanud ning peale hetkese lepingu lõppemist on ta Anfieldil juba pea kümnendi veetnud.

Klopp on korduvalt mainud, et kavatseb peale lepingu lõppemist Liverpooli juhendamisega lõpu teha, aga enne seda soovib mees veel klubi auhinnakappi pisut täiendada.

Ei ole ka üldse välistatud, et Liverpooli töö jääb üldse mehe viimaseks.

Sport Buzzer pinnis Kloppi oma tulevikplaanidest rääkima ja sai vastuseks: “Ma võtan aasta puhkust ja küsin seejärel iseendalt, kas ma igatsen jalgpalli. Kui ma vastan ei, siis on treener Jürgen Kloppiga kõik.”

“Kui ma ühel päeval enam treener ei ole, siis hakkan ma ühte asja igatsema: jõhkrat pinget vahetult enne mängu.”

53-aastane mees aga toonitab, et ei ole veel lõpetanud. Klopp soovib hetkel vaadata vaid tulevikku ja vältida liigset minevikule mõtlemist.

Oma ambitsioonide kohta Liverpoolis 2020-21 hooajaks sõnas mees järgmist: “Kogu klubi läheb uuest hooajast mõeldes ereda leegiga põlema ja me tahame olla veelgi paremad.”

“Tahame vastaseid ja palli taga ajada üle kogu platsi, olla jätkuvalt super ebameeldiv meeskond, kelle vastu ei ole lõbus mängida. Me ei kaitse mingeid tiitleid, me tahame uusi saada, me alles alustasime võitmist.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised