Klopp kritiseeris Neville’i ning ütles, et Liverpooli juhtkonnas on fantastilised inimesed

klopper2

Enne ja peale eilset Liverpooli 1:1 viigimängu Leedsiga valitses staadionil pingeline meeleolu, mis päädis Kloppi huvitava intervjuuga.

Diego Llorente hiline viigivärav tähendas seda, et Liverpool kaotas kaks väärtuslikku punkti võitluses Meistrite Liiga koha eest, kuid ehk polegi see Superliiga ilmudes enam nende jaoks tähtis?

Sky Sportsi ülekannet domineerisid arutelud erinevate ettepanekute üle, mille tulemusel saaksid Liverpool ja veel 11 teist Euroopa liiderklubi oma võistlussarja moodustada.

Nii Gary Neville kui ka Jamie Carragher olid kriitiliselt häälekad, rääkides teemast tund aega nii enne kui ka peale kohtumist ning sihikule võeti ka enda kunagised klubid.

Neville oli eelnevalt kahtluse alla seadnud Liverpooli moto “You’ll Never Walk Alone” (“Sa ei kõnni kunagi üksi”) ning see paistis Kloppi tema mängujärgses intervjuus ärritavat.

Vaata Kloppi kommentaare allolevast klipist ning sellele järgnenud Neville’i reaktsiooni:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised