Kevin de Bruyne nimetas hooaja parimaks mängijaks rivaalklubi palluri

bruints

Manchester City poolkaitsja Kevin De Bruyne avaldas, kes on tema arvates Premier League hooaja parim mängija.

De Bruyne, keda ennast on viimastel hooaegadel liiga üheks parimaks mängijaks, valis parimaks mängijaks palluri suurimast rivaalklubist.

Sadio Mane on olnud sel hooajal Liverpooli üks võtmefiguure. Kuigi klubi ootab murelikult hooaja jätkumist, et nad saaksid kauaoodatud tiitli kindlustada, on Liverpool Jurgen Kloppi juhendamisel viimase kahe aasta jooksul olnud peatamatu.

liveri.jpg

Liverpool oli tiitlile juba eelmisel hooajal väga lähedal, kui Manchester City’ga võideldi tuliselt hooaja viimaste hetkedeni.

Vaatamata kokku kogutud 97 punktile, jäädi siiski Manchester City’st hooaja lõppedes nelja punkti kaugusele. Tänu sellele võitis Pep Guardiola oma teise Premier League tiitli. Anfieldi meeskond alustas aga hetkest hooaega särtsakalt ning on tõuganud teelt kõik teised meeskonnad (väljaarvatud Watfordi muidugi).

Erinevalt eelmistest hooaegadest, kus peeti vastavalt Virgil van Dijki ja Mohamed Salahi meeskonna parimateks, on Mane olnud seekord Kloppi peamine võtmemängija. Senegali koondislane võitis eelmisel jaanuaril Aafrika aastajalgpalluri tiitli, lükates Mo Salahi sellega troonilt. Hooaja edenedes on 28-aastane mängumees tõestanud, et on oma koha ka igati ära teeninud.

Kuigi ründaja on sel hooajal panustanud 14 liigavärava ja 9 väravasööduga, on tema üleüldine mängupilt olnud hämmastav. Mees töötab regulaarselt tagasi kaitsesse ning lisab ka vajadusel lisajõudu keskväljale. Suurim tugevus on mehel siiski väravate löömine ning väravasöötude jagamine, sestap on ka mõistetav De Bruyne otsus nimetada mees hooaja parimaks mängijaks.

BT Sportiga rääkides sõnas poolkaitsja: “Ma valiksin parimaks Mane. Ta on Liverpooli jaoks sel hooajal olnud täispakett.”

“Ta on olnud klubi arengule väga tähtis, seega valiksin just tema.”

Iga-aastane jalgpallurite ühingu (PFA) auhinnatseremoonia pidi leidma aset 26. aprillil. Kahjuks on koroonaviiruse pandeemia tõttu üritus tähtajatult edasi lükatud.

https://www.youtube.com/watch?v=fz_YcSp4tZ8
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised