“Keegi ei hooli mängijatest”: Klopp kritiseeris Premier League mängukava

klopp

Novembris ja detsembris peetakse MM’i tõttu Premier Leagues paus. Hooaeg jätkub 26. detsembril ja Liverpool peab pidama vaid kaheksa päeva jooksul kolm mängu.

Jürgen Klopp ei ole sellise ajakavaga kohe üldse rahul.

“Tavaliselt on meie ettevalmistus hooaeg alati ülejäänud hooaja aluseks, seekord on meil hooaja esimene etapp katkenud.” sõnas ta klubi ametlikult kodulehele.

“Kui te oleksite minu käest kolm aastat tagasi küsinud, et kas ma oleks võinud midagi sellist ette näha, siis okei, MM’i tõttu oli asi selge, aga me oleme juba praegu sellega enam-vähem harjunud, sest pandeemia ajal olid meil samuti pausid ning tuli uuesti alustada.”

“Seega pole see meie jaoks enam täiesti uus asi ning isegi kui mägijad saavad puhkust, näiteks kui nad ei osale MM-il, siis ei teki neil kunagi reaalset puhkusmomenti, sest neil tuleb siis asuda oma treeninggraafikut täitma, et nad selle ajaperioodi jooksul palju ei kaotaks, mis on meie jaoks väga oluline.”

“Seetõttu üritamegi võimalikult palju neile anda puhkeaega perega olemiseks, puhkusteks ja muuks selliseks, sest nad lihtsalt vajavad seda.”

“Peale selle on MM kõigi tippmeeskondade jaoks peaaegu samasugune, eriti Inglismaa klubide jaoks, sest me mängime kohe. Kui olla finaalis või kolmanda koha mängus, siis tuleb mängida nädal hiljem.. siis mängid 26ndal, 31ndal ja nii edasi.”

“Ilmselgelt meeldib Premier League juhtidele suurejoonelisus. Olen seda juba piisavalt palju öelnud, aga kedagi ei huvita mängijad neil momentidel, aga nii see paraku lihtsalt on.

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised