Kas Varane oli Real Madridis sama vigastustealdis kui nüüd Unitedis? Uurime järgi

varane vigastatud

Raphael Varane sai taas järjekordselt vigastada, kui Prantsusmaa koondis läks Rahvuste Liigas vastamisi Taaniga.

Tegemist on juba mehe 6. vigastuspausiga pärast Real Madirist lahkumist Manchester Unitedisse – ometigi leidis see üleminek aset vähem kui aasta tagasi.

Transfermarkti andmete kohaselt jätsid need vigastused ta eemale 17. Manchester Unitedi kohtumisest – nüüd on vaikselt fännid hakanud muret tundma, et äkki sõlmis klubi lepingu liiga vigastustealti mängijaga. Kuid kas see on ka tegelikult tõsi?

Tegelikult on kaks perioodi, mil Varane jättis ka Real Madridis vahele märkimisväärse hulga mänge.

2013. aastal jättis prantslane tõsiste põlveprobleemide tõttu vahele suurema osa hooajast. Ta viibis meniskiprobleemidega vigastuspausil peaaegu 5 kuud ning sinna otsa tuli kohe kaitsjal veel paar kuud põlvevigastust ravida.

image 3

2016/17 hooajal oli Varane’il ridamisi väikeseid lihasvigastusi, millest ükski ei hoidnud teda platsilt eemal rohkem kui 35 päeva.

Pärast seda nautis Varane aga üsna vigastustevaba perioodi. Tegelikult ei jätnud ta 2018. aasta novembrist 2021. aasta maini – kaks ja pool aastat – vigastuste tõttu vahele ühtegi Real Madridi mängu. Seejärel tekkis tal jalaprobleem, mis jättis ta väljakult eemale vähem kui kolmeks nädalaks ning see oli ühtlasi ka tema viimane vigastus Madridis.

Muidugi võivad sellised probleemid mängija vananedes veelgi enam esile kerkida, kuid Varane on varasemalt näidanud, et tal võib olla pikki vigastusteta perioode ning ilmselt sellele Erik ten Hag ka järgmisel hooajal väga loodab.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised