“Kannatan ning on valus”: Aaron Ramsdale kommenteeris Arsenali esikinda staatuse kaotamist

Ramsdale More on Tribuna.com: https://tribuna.com/en/news/arsenal-2023-10-19-im-suffering-and-hurting-aaron-ramsdale-opens-up-on-losing-starting-xi-place-at-arsenal/?utm_source=copy

Aaron Ramsdale sõnas Daily Mailile intervjuud andes järgmist: „Mina ning david Raya töötame professionaalsel tasemel väga hästi kokku. Motiveerime üksteist treeningutel endast rohkem andma.”

„On päevi, kus ma tulen trenni ning olen hetkese olukorra tõttu pisut kurb, kuid ta ajab mu taas jalule. Kuid muidugi tahaksin endiselt oma meeskonda tagasi pääseda.”

„Isegi kui satub olema päev, kus tal endal on mott maas, siis üritan isegi sõltumata enda valust ning kannatustest teda motiveerida ning tagant tõugata. Ma pean veenduma, et ta oleks ikkagi nädalavahetusel toimuvaks mänguks täielikult valmis.”

Kuigi Ramsdale alustas 2023/24 hooaega Arsenali põhiväravavahina, siis otsustas pärast mõnda mängu peatreener Mikel Arteta mehe siiski väravasuul välja vahetada.

Mees avaldas intervjuus ka muret, et võib tulenevalt vähesest mänguajast klubis jääda ilma ka oma kohast Inglismaa koondises.

Hetkel on Arsenali esimene valik väravasuul David Raya. Raya viibib hetkel Arsenalis Brentfordist aastase laenulepingu alusel, kuid klubil on võimalus mees hiljem ka välja osta.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised