Jürgen Klopp rääkis Liverpooli selle suve üleminekustrateegiast

klopp mount mcallister liverpool summer jalgpall premier league

„Me teame, et meie koosseis pole kõige noorem, kuid meil on meeskonnas siiski ka palju noori mängijaid” rääkis Jürgen Klopp Football Daily’le, kui talt uuriti tulevase üleminekuakna kohta.

„Ehitasime aastate jooksul üles meeskonna, olime edukad, eelmisel hooajal võitsime napilt neli tiitlit.”

„Paljud neist asjadest saavutasime poiste ühiste kogemuste põhjal, kuid äkitselt aasta hiljem me pole enam head.”

„See on meie hetkene olukord ja meil pole sellega probleemi. Ma ei saa teile rahalist numbrit anda ja ma ei tee ka seda.”

„Asi on õigete käikude tegemises, mitte selles kui suure summa sa kulutad. Nii üritame me alati asja ajada.”

„Siis me mängime jalgpalli ja kuigi inimestel on õigus meid hinnata, siis olen jällegi 100% kindel, et kui juhtpositsioon mõnedele neist anda, siis osad neist tooks sisse 20 uut mängijat ning teine pool tooks need vanad mängijad tagasi.”

„Meie oleme juhtpukkis ning teeme otsuseid. See saab olema huvitav periood, kuid üritame alati üleminekuturul targalt tegutseda. See pole meie jaoks ka täiesti uus asi” sõnas Klopp.

On üsnagi ilmne, et suvel Liverpool mõne uue mängija klubisse toob, kuid samuti ei kavatse klubi ilmselt kulutada nii palju, kui fännid seda eeldavad.

Hiljutised kuulujutud räägivad, et Liverpool on Jude Bellinghami mõtte hetkel kõrvale lükanud, kuid punasärkide radaril on endiselt kuumal kohal veel Mac Allister, Mason Mount ning Ryan Gravenberch.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised