Jürgen Klopp avaldas, et sooviks kindlasti selle keskpoolikuga lepingut pikendada – see pole Keita

Liverpooli ootab suvel ees märkimisväärne keskvälja ümberkomplekteerimine, sest staarmängijatel nagu Naby Keita, Alex Oxlade-Chamberlain ning James Milner on lepingud lõppemas. Keita on vaieldamatult eelnevast kolmikust suurima kasuteguriga mängija, kuid tema pidev vigastusteoht tähendab, et Liverpool ei saa mehe peale loota. Selle asemel rääkis Jürgen Klopp hoopis Milnerist kui mängijast, keda ta tahaks ka pärast seda hooaega veel enda jurues mängimas näha. „Meil on Millyga erinevad plaanid, aga ta tahab edasi mängida” sõnas Klopp pressikonverentsil Daily Mailile. „Kui nägite teda hiljuti mängimas, siis usun, et kõik saavad sellest aru. Sa ei saa teda ausalt vanuse põhjal hinnata. Ta on 37-aastane, aga trennis ei paista see ühestki otsast välja.” „Ta on uskumatult tähtis mängija ja kohtumises Wolvesi vastu nägite seda ka väljakul. Milly ei looda mängida 64 mängu hooajal, vaid nendes 64. mängus võib Milly meile äärmiselt oluliseks osutuda. Nii on. Milly on jõudnud 600 mänguni ja enamus neist on ta maha pidanud Liverpooli särgis.” „Isegi mängija, kellel on karjääri jooksul paar erinevat klubi olnud, võib lõpuks leida selle oma klubi ja minu arust Liverpool just seda ongi. Ma olen üsna kindel, et klubi peaks tema iseloomu ja mõtlemisviisi oma kasuks ära rakendama, sest see on tõesti eriline.” „Seal võib olla küll rohkem uhkemaid mängijaid, kuid mitte kedagi, kellel on sarnane mõttelaad ja see teeb ta meie jaoks uskumatult väärtuslikuks. Ja see ei tulene ka asjaolust, et ma oleksin liiga lojaalne, see on lihtsalt fakt.” Milner sai selle kuu alguses 37-aastaseks, kuid on Kloppi meeskonnas jäänud usaldusväärseks meeskonnamängijaks. On võimalik, et mees suudab seda rolli veel vedada ka veel paar järgnevat aastat Liverpoolis, kuid klubi peaks ilmselt siiski otsima ka uusi mängijaid, kes oleksid valmis regulaarselt alustama.

Liverpooli ootab suvel ees märkimisväärne keskvälja ümberkomplekteerimine, sest staarmängijatel nagu Naby Keita, Alex Oxlade-Chamberlain ning James Milner on lepingud lõppemas.

Keita on vaieldamatult eelnevast kolmikust suurima kasuteguriga mängija, kuid tema pidev vigastusteoht tähendab, et Liverpool ei saa mehe peale loota.

Selle asemel rääkis Jürgen Klopp hoopis Milnerist kui mängijast, keda ta tahaks ka pärast seda hooaega veel enda jurues mängimas näha.

„Meil on Millyga erinevad plaanid, aga ta tahab edasi mängida” sõnas Klopp pressikonverentsil Daily Mailile.

„Kui nägite teda hiljuti mängimas, siis usun, et kõik saavad sellest aru. Sa ei saa teda ausalt vanuse põhjal hinnata. Ta on 37-aastane, aga trennis ei paista see ühestki otsast välja.”

„Ta on uskumatult tähtis mängija ja kohtumises Wolvesi vastu nägite seda ka väljakul. Milly ei looda mängida 64 mängu hooajal, vaid nendes 64. mängus võib Milly meile äärmiselt oluliseks osutuda. Nii on. Milly on jõudnud 600 mänguni ja enamus neist on ta maha pidanud Liverpooli särgis.”

„Isegi mängija, kellel on karjääri jooksul paar erinevat klubi olnud, võib lõpuks leida selle oma klubi ja minu arust Liverpool just seda ongi. Ma olen üsna kindel, et klubi peaks tema iseloomu ja mõtlemisviisi oma kasuks ära rakendama, sest see on tõesti eriline.”

„Seal võib olla küll rohkem uhkemaid mängijaid, kuid mitte kedagi, kellel on sarnane mõttelaad ja see teeb ta meie jaoks uskumatult väärtuslikuks. Ja see ei tulene ka asjaolust, et ma oleksin liiga lojaalne, see on lihtsalt fakt.”

image 10

Milner sai selle kuu alguses 37-aastaseks, kuid on Kloppi meeskonnas jäänud usaldusväärseks meeskonnamängijaks. On võimalik, et mees suudab seda rolli veel vedada ka veel paar järgnevat aastat Liverpoolis, kuid klubi peaks ilmselt siiski otsima ka uusi mängijaid, kes oleksid valmis regulaarselt alustama.

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised