Juhtub? Chilleini ei pääsenud Itaalia eest platsile, sest peatreener unustas prillid koju!

fuck2

Itaalia peatreener Roberto Mancini tunnistas, et jättis Giorgio Chiellini kogemata Bosnia ja Hertsegoviina vastu pingile. “Mul polnud prille peas..”

Reede õhtul toimunud Rahvuste Liiga kohtumise eel oli palju segadust, sest ajakirjanikud olid kindlad, et Chilleini peaks kohtumist põhikoosseisus alustama. Kui meest platsile ei jalutanud, tekkis küsimusi oi kui palju.

Kui ametlikku koosseisu ilmus Francesco Acerbi, üritas Itaalia koondis meeleheitlikult UEFA-d veenda seda muutma, kuid ainuke viis seda teha olnuks saata Acerbi vigastuse tõttu tribüünile.

“See oli minu viga,” tunnistas Mancini pressikonverentsil peale 1-1 viiki.

“Nad näitasid mulle koosseisu, aga mul polnud prille peas ja ma lihtsalt ütlesin, et kõik on korras. Ma ei pannud tähele, et Chiellini asemel oli seal Acerbi.”

“Me olime algselt plaaninud, et Acerbi mängib ühe mängu ja Chiellini teise. Kui küsisin Giorgio’lt, kas ta sooviks pigem mängida täna või esmaspäeval Hollandiga, vastas ta täna. Nüüd tuleb siiski asjad ümber korraldada.”

“Ega me nüüd kaitsja asemel päris väravavahti platsile ei saatnud, väga suurt vahet pole, aga jah, see oli siiski viga.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised