Juba järgmine eestlane põrutab Itaaliasse mängima!

piht

Paide Linnameeskond ja Georgi Tunjovi leivaisa S.P.A.L sõlmisid laenulepingu, mille raames pallib Kristofer Piht järgmise aasta juunini Itaalias. Peale lepingu lõppemist on Itaalia klubil võimalik ka omandada Pihti mängijaõigused.

Paide Linnameeskonna kodulehel avaldatud uudislõigu kohaselt liitub 19-aastane Piht esmalt S.P.A.L.-i Primavera võistkonnaga, kuid omab võimalusi ka põhimeeskonna treeningutele ja mängudele pääsemiseks.

Samuti soovis nooruk tänada artiklis oma toetajaid ning lubas Itaalias läbi löömiseks kõvasti pingutada.

Kristofer Piht: „Tahan tänada kõiki seniseid klubikaaslaseid ja poolehoidjaid, et olen saanud olla osa Paide Linnameeskonna viimaste aastate edusammudest. Eriti tänan treenereid ja kogenumaid mängijaid, kes on aidanud mul kohaneda täiskasvanute jalgpalliga. Soovin nüüd kasutada seda võimalust, pingutada siin ja õigustada SPAL-i juhtkonna ja treenerite usaldust, kes mulle selle võimaluse andsid.“

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Kui klubi ajaloo esimene Euroopa Liiga kohtumine oli oluline tähis klubi arengus, siis Kristoferi siirdumine Paide Linnameeskonnast otse Itaaliasse on klubi jaoks järjekordne oluline hinnang tehtud tööle.

Piht liitus Paide Linnameeskonnaga Nõmme Unitedist 2017. aasta suvel ning tegi 16-aastasena oma Premium liiga debüüdi. Kokku on ta Järvamaa esindusklubi eest mänginud 57 Premium liiga mängus ja löönud 13 väravat. Evald Tipneri karikavõistlustel lõi ta kolme mänguga viis väravat ning U-21 meeskonna eest esiliiga B-s kahel eelmisel aastal 13 mänguga 16 väravat.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised