Järvelaid liitus Taani esiliiga klubiga

vend

2015. aastast Tallinna FC Floras mänginud vasakkaitsja liitus Taani esiliigaklubiga Vendsyssel FF-iga. Mees sõlmis klubiga kolmeaastase lepingu.

Järvelaidi saldoks jäi Floras veedetud ajaga esinduses 12 väravat ja 7 väravasöötu, duublis 17 väravat. Samuti veetis ta ka 2018. hooaja teise poole laenul Tammekas, kus sai kirja 2 väravat ja 7 väravasöötu. Noortekoondiste saldo on tal hetkel 46 mänguga 2 väravat.

Järvelaid liitus Tallinna FC Floraga 2015 aasta juulis, kui lahkus oma kasvataja klubist Nõmme Unitedist.

Järvelaiu uuest klubist veel nii palju, et Vendsysseli FF juured on pärit 9. novembrist 1886, mil asutati Hjørring Gymnastikforening. Peale mitut ühinemist nimetati klubi 1921. aastal Hjørring IF-ks.

2013. aasta mais teatas Taani jalgpalliliit, et FC Hjørringi litsents tühistatakse kehva rahalise seisu tõttu, mille tulemusel taandus klubi Taani 2. divisjoni. FC Hjørring kaebas otsuse edukalt edasi ning kuna Taani jalgpalliliidu hinnangul oli finantsseisund piisavalt paranenud, uuendati klubi litsentsi Taani 1. divisjoni jaoks.

FC Hjørring teatas 24. juunil 2013 ühinemisest Frederikshavni fI-ga, mis muutis klubi nime hiljem Vendsyssel FF-iks.

Järvelaid ise kommenteeris üleminekut järgmiselt: “Minuni jõudis pakkumine Taanist veidi vähem kui nädal tagasi ning ega siin suurt midagi mõelda polnud. Taani teada-tuntud jalkariik,” kommenteeris Järvelaid Flora koduleheküljel.

“Arutasin pakkumist perega ning sain minekuks rohelise tule. Vendsyssel FF-i eesmärgid on tõusta niigi tugeva tasemega esiliigast tagasi kõrgliigasse. Teen endast oleneva, et püstitatud eesmärk täide viia ning Eesti lippu kõrgel hoida!”

Flora spordidirektor Norbert Hurt kommenteeris vasakkaitsja lahkumist järgmiselt: “Järvelaiu mineku taga on Ken Kallaste liitumine Floraga. Ken on meile sobiv persoon, kelle toomisega soovisime noorele meeskonnale kogemust ja kvaliteeti juurde tuua. Samas saime aru, et see on ainuvõimalik sellisel juhul, kui leiame uue väljundi Järvelaiule, mida me ka tegime.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised