JÄRJEKORDNE OHVER: Neymar lollitas taas vastast Sobrero ületõstega

flick

Brasiilia purustas oma esimeses MM-i kvalifikatsioonimängus Boliivia 5:0.

Tite meeskond kindlustas veenva võidu tänu Marquinhose, Roberto Firmino (2), Jose Carrasco (OV) ja Philippe Coutinho väravatele.

Üks mängija, kes oli löömata jäänud värava tõttu kindlasti pettunud, oli ilmselt Neymar. Siiski oli ta kindlasti oma meeskonna parim mängija. 27-aastane staarmängija on hetkel üks põnevamaid mängijaid maailmas ning ta tõestas seda taas suurepärase esitusega.

Taas sai jalgpallimaailm nautida brasiillase osavaid liigutusi. Kirjutasime alles eelmisel nädalal sellest, kuidas Neymar karistas talle sisse lennanud vastast ülbe Sombreroga. Ja nüüd oli mees taas tegudel!

Kohtumise esimesel poolajal leidis Neymar ennast väljaku nurga lähistel ja talle lähines kiirelt Boliivia mängija. Vaatajatele ootamatul, kuid endale omasel kombel tõstis brasiillane palli vastasest üle ning sellele järgnes veel ka ideaalselt välja mõõdetud kannasööt oma meeskonnakaaslasele.

Vaata Neymari trikitamist all olevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised