James Rodriguez päästis ülitähtsa liigutusega südametaki saanud vastasmeeskonna mängija elu

James Rodriguez
James Rodriguez

James Rodriguez mängis üliolulist osa, et päästa vastasmeeskonna mängija Ousmane Coulibaly, kelle süda ühtäkki väljakul seiskuma hakkas.

Rodriguez mängis esmaspäeval Kataris oma klubi Al-Rayyani eest Al-Wakrahi vastu, kui Coulibaly’t märgati esimesel poolajal väravasuus kokku kukkumas.

James Rodriguez

Columbia koondislane jooksis meest abistama ning teda märgati reguleerimas mehe pead õigesse asendisse, võimaldades tal hingata, enne kui meedikud ravi jätkamiseks sündmuskohale kiirustasid.

Coulibaly viidi haiglasse, peale mida avaldas mehe klubi, et tema seisund on “stabiiline”.

James Rodriguez

Reutersi teatel sõnas mehe naine:

“Aitäh teie toetuse ja armastuse eest. Ousmane’i seisund on peale südamerabandust stabiiline. Ta tuleb küll aeglaselt, kuid kindlalt teadvusele.”

“Ta on väga heades kätes. Al hamdoulilah. Suured tänud jumalale ja arstile, kes mu mehe elu päästsid! Tänud kogu Al Wakrahi personalile ja meeskonnale.

“Ma hindan kõike, mida te meie heaks tegite. Jätkame palvetamist.”

Vahepeal avaldas ka Katari liiga avalduse, milles öeldi:

“Katari Tähtedeliiga soovib mängijale kiiret taastumist ja soovib tänada meditsiinipersonali, parameedikuid ja arste nende suurte pingutuste eest selliste sündmuste ajal.”

Möödunud nädalavahetusel peetud kohtumine jäeti pooleli ja lükati edasi järgmisele päevale. Al-Rayyan võitis kohtumise 3-0 – sealhulgas lõi kaks väravat James Rodriguez, aidates oma meeskonnal kaheksandale tabelireale püsima jääda.

Vaata sündmust ka videopildis:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised