Inglismaa koondise äärekaitsja vahetas klubi

Ben Chilwell


Chelsea sõlmis Leicester City kaitsja Ben Chilwelliga lepingu, teatas klubi.

Allikad rääkisid reedel ESPN-ile, et tehing sõlmiti juba peaaegu Leicesteri poolt nõutud 80 miljoni euro juures, ent peale läbirääkimisi lepiti siiski kokku 50 miljoni suuruses üleminekutasus.

“Mul on hea meel liituda Chelseaga nii põneval ajal,” sõnas Chilwell. “Ootan huviga, et saaksin osa sellest noorest, dünaamilisest koosseisust, mida juhib Frank Lampard.

“Ma ei kannata oodata ja loodetavasti ei lähe kaua aega enne, kui mängime Chelsea fännide ees Stamford Bridge’il.”


Üleminek on löök Midlandsi(regioon Inglismaal, kuhu kuulub ka Leicester) klubile, kes lootis Inglismaa koondislasest veel kinni hoida.

Ülemineku toimumist ei oodatud, sest alles hiljuti sõlmis mängija 2024. aastani kestva lepingu ning Brendan Rodgeri-l oli mehe jaoks koosseisus kindel koht olemas.

Leicesteri viis lõpuks läbirääkimiste laua taha äärekaitsja soov edasi liikuda ja koroonaviiruse pandeemiast tulenev rahaline surve.

Frank Lampardi meeskond ei pruugi teda kohe kasutada saada, sest kannavigastus võib hooaja alguse mehe jaoks küsimärgi alla panna.

Inglane sai Leicester City eest kirja 99 mängu ja 4 väravat ning kokku veetis ta klubis 5 aastata(2015-2020). Vahepeal käis kaitsja laenul ka Huddersfield Townis(2015-16), kus sai kirja 8 mängu. Inglismaa koondises on tal kirjas 11 mängu.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised