Haruldane kaader: Messi ja Maradona heategevusmängus imelist kokkumängu näitamas

messi maradona

Kas teadsid, et kaheks läbiaegade parimaks jalgpalluriks peetavad Lionel Messi Ja Diego Maradona jagasid 2005. aastal väljakut?

Kaks ülimalt andekat ründajat osalesid heategevuslikul mängul Argentiina All Star meeskonna eest koos teiste legendaarsete kaasmaalastega nagu Diego Simeone, Sergio Aguero ja Juan Sebastian Veron.

18-aastaselt oli Messi veel oma särava karjääri algusjärgus, kuigi ta oli juba vaikselt Kataloonias õitsele puhkemas. Temast 23 aastat vanem Maradona oli juba ammu putsad varna riputanud.

This is WHAT HAPPEN when MESSI and MARADONA PLAY for THE SAME TEAM! 😱🔥 -  YouTube

Hoolimata Messi noorusest ja sellest, et Maradona parimad ajad olid juba ammu möödas, paistsid kaks meest üksteist väljakul justkui telepaatiliselt mõistvat. Mõlemad staarid osalesid järgnevatel aastatel veel mitmetel heategevuskohtumistel, kuid just sellest mängus nägime kombinatsiooni, mida oleks ilmselt võimatu peatada, kui mõlemad mängijad oma kõrgeimal tasemel mängiks.

Messi ja Maradona töötasid koos aastatel 2008-2010, kui Maradona oli Argentiina koondise peatreener. Kahel ikoonilisel mängijal oli väga eriline suhe kuni Maradona traagilise surmani 2020. aastal.

“Isegi kui ma mängiks miljon aastat, ei jõuaks ma kunagi Maradonale lähedale,” sõnas Messi toona.

“Mitte, et ma seda tahakski. Ta on parim, kes on kunagi olnud.”

“Messi? Ma annaksin talle taeva, kui see võimalik oleks.” ütles Maradona.

“Ma tean, kes Leo on, ma tean, et ta on maailma parim mängija. Sõprus, mis mul Lioneliga on, on suurem kui kõik see, mida nad kirja suudavad panna ja ma ütlen, et ta on maailma parim.”

Vaata klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised