Gundogan on La Ligas ühel põhjusel pettunud – see sai alguse Getafe mängust

gundogan manchester city la liga barcelona jalgpall

Meediaväljaanne Mundo Deportivo väidab, et Barcelona värske ost Ilkay Gundogan on pettunud ja segaduses – tema arvates esineb liigas liialt pidevat ajaraiskamist ning katseid kohtunikku petta.

Gundogan oli pärast debüütmängu Getafe vastu vastasmängijate simulatsioonide ning provokatsioonikatsete üle üllatunud ning tema hämminguks ei järgnenud kohtunikult ka tõsiseid karistusi tegude eest. Kohtumises Getafe vastu oli 97. mängitud minutist pall mängus 62 minutit.

Selles kohtumises tabas Damian Suarez küünarnukiga sakslasest poolkaitsjat ning jäi karistamata, kuid Raphinhale näitati kergema rikkumise eest siiski punast kaarti.

image 5

Sarnast asja kogeti ka kohtumises Cadizi vastu, kui Gundogani vastu tehti mitmeid vigu ning pidevalt üritati kohtunikku ära petta.

Gundogan näib olevat harjunud rohkem Premier League stiiliga, kus vigu, ajaraiskamist ning simuleerimist karistatakse konkreetsemalt.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised