Guardiola: “Manchester City võidab Premier League’i”

Manchester City Pep guardiola Jalgpall Football

Manchester City asetseb pärast pühapäevast viiki Spursi vastu Premier League tabelis hetkel kolmandal kohal. Liverpoolist jäädakse maha punktiga ning liigat juhtivast Arsenalist kuuega.

See ei paista Pep Guardiolat aga häirivat, kes näib olevat üsnagi kindel, et City võidab sel hooajal oma neljanda järestikuse Premier League tiitli.

„Motivatsiooniks on seda paremini teha.. Õppisin sealt, kust ma pärit olen, et kui tahad võita, siis pead vastasest asju paremini tegema” sõnas Pep hiljutises intervjuus.

„Me peame palju paremini tegutsema. Me ei tohi lubada enda värava all võimalusi tekitada ega lasta endale väravaid lüüa. Mu tänane sisetunne ütleb, et me võidame Premier League’i.”

„Kui minult täna küsida, et kas me küündime Liverpooli või Tottenhami tasemeni, siis usun, et jah. Suudame taas liiga võita, aga see pole kerge. Ükski teine meeskond pole varem suutnud 4 hooaega järjest võita. Selles raskus peitubki, kuid kui minult täna jällegi küsida, et kuidas me ennast tunneme, siis usun, et suudame liiga uuesti võita.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised