Giroud keeldus Lyoniga liitumast, sest seal mängis tema igipõline rivaal

giro

Avalikest väljaütlemistest Olivier giroudiga kuni eelseisvate kohtumenetlusteni, on palju põhjuseid, mis viitavad sellele, et Karim Benzema ei pruugi olla just planeedi kõige sümpaatsem mees.

Väljaanne Metro teatas meeste nihu läinud suhetest varasemalt sel aastal, kui Benzema keeldus ennast Giroudiga võrdlemast, sest väitis, et see oleks nagu F1 auto ja käru võrdlemine.

Karim Benzema ei kuulu Prantsusmaa koondisesse, sest teda on ootamas väljapressimisskeemis osalemise eest kohtusaaga. Seega on Giroud Benzema puudumisel koondises suuresti tema auku täitnud.

Olivier Giroud ei olnud eelmisel hooajal Chelseas põhimees ning oli pea vältimatu, et ta ka jaanuaris klubist lahkub. Ükski üleminek aga ei realiseerunud ning lõpuks jäi mees siiski meeskonda.

Hiljem selgus, et mehel oli võimalus talvisel üleminekuperioodil liituda Lyoniga, aga L’Equipe poolt avaldatud artikkel avaldas kui väga need kaks üksteisele ikkagi ei meeldi.

Väidetavalt keeldus Giroud üleminekust, sest ta ei soovinud ennast seostada klubiga, kes oli Karim Benzema “sünnitajaks”.

Need väited pärinevad Giroudi raamatust, kus ta seletab lahti, et ei soovindu tegeleda Lyoniga liitumisel tekkivate probleemidega. Seega paistab üsna kindel olevat, et lähiajal nendest meestest meeskonnakaaslasi ei saa.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised