Gary Neville: “Man United on Weghorstiga parem kui Ronaldoga”

weghorst ronaldo

Gary Neville võrdles hiljuti huvitava statistika põhjal Wout Weghorsti Cristiano Ronaldoga.

Alates jaanuaris laenulepingu alusel klubiga liitumisest saati on Weghorst Manchester Unitedis alustanud 19 mängu. Kuigi ta on löönud nende käigus vaid kaks väravat, siis on United võitnud neist 12 mängu ning skoorinud 37 korda.

Ronaldo aitas seevastu Unitedi sama arvu alustatud mängudega vaid üheksa võiduni, samas kui meeskond lõi kokku 23 väravat.

Võrreldes kahe mängija mõju klubile, sõnas Neville Sky Sportsile: „Põhjus, miks ta [Weghorst] jätkuvalt mänguaega teenib ja miks Ronaldot enam klubis ei ole, peitub nende esimeses 19. alustatud mängus.”

„Weghorstil on 12 võitu, 4 viiki, 3 kaotust. Ta on küll löönud ainult kaks väravat, kuid kogu meeskond on löönud 37.”

„Ronaldo 19 mänguga võitsid nad 3 mängu vähem, viigistasid 3, kaotasid 4. Ta lõi 11 väravat, aga meeskond kokku vaid 23. See on tohutu erinevus.”

„See on jalgpalli kummalisus, et sul on mängija, kes pole piisavalt hea, et olla Manchester Unitedi ründaja, aga ta on toonud klubile siiski palju kasu. Usun, et Ronaldo on läbi aegade parim mängija.”

„Ma arvan, et lõppude lõpuks oli põhjus, miks Ronaldo välja jäeti just selle statistika taga. Arvan, et on selge, et Weghorst ei suuda ilmselt Ronaldo saapaid täita, kuid need numbrid näitavad nii mõndagi, arvestades, et nad mängisid veel samade meeskonnakaaslastega.”

„Ta [Weghorst] oli pühapäeval kehv, ta ei oleks ilmselt pidanud alustama, aga põhjus miks ta seda siiski tegi peitub ilmselt nendes numbrites.”

Erik ten Hag on Weghorsti üritanud alati põhikoosseisu mahutada, kuid ebapiisav realiseerimisoskus on vaikselt fännide silma püüdmas.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised