Gareth Bale: Ma olen kindlasti huvitatud selles liigas mängimisest!

bale

Arutelu Gareth Bale’i ja MLSi osas võttis järjekordse pöörde, kui 30-aastane mängumees andis teada, et on selliseks sammuks valmis.

Walesi koondise täht avaldas info hiljuti avaldatud podcasti saates The Hat-Trick.

“Ma usun, et see on liiga, mis on endiselt suurel tõusuteel,” sõnas Bale. “Näha on, et palju rohkem mängijaid tahab nüüd Ameerikasse mängima tulla. Ma oleksin ise kindlasti sellest huvitatud. Mulle meeldib Los Angeleses puhkamas käia ja muud sellist teha.”

Viimane lauseosa tõmbab kindlasti tähelepanu nii LAFC kui ka LA Galaxy toetajatelt, sest eelnevalt nimetatud klubid on juba praegu koduks MLS-i suurtematele staaridele.

Bale sattus jalgpallis suurde pilti 2006. aastal Southamptoni akadeemiast tulnud särava kasvandikuna ning seejärel nautis ta 6 aastat elu Tottenham Hotspuris. Edasine tee viis Bale’i 2013 aastal Real Madridi, kus veedetud aja jooksul jäi ääreründaja hingele 4 UEFA Meistrite Liiga tiitlit.

Bale’il on olnud sel hooajal raskusi järjekindla rolli saavutamisel meeskonnas ning kuulduste kohaselt kestab mehe leping klubis aastani 2022. Kuigi Bale’i agent on eelnevalt öelnud, et mängumehe lahkumine Real Madridist sel suvel on väga “ebatõenäoline”, on Bale nüüd MLS’i tõusu ja potensiaali ise tähele pannud.

“Mulle tõesti väga meeldib see liiga,” sõnas Bale. “Ma arvan, et see on aastatega nii tohutult palju kasvanud. Kui me nüüd hooaja eelseid sõpruskohtumisi siin peame, ei ole need mängud mitte üldse enam lihtsad. Tase läheb palju paremaks ja ma usun, et kõik klubid arenevad, klubi hooned paranevad ja staadionid suurenevad.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised